У Європейському Союзі офіційно назвали нового посла в Україні

У Європейському Союзі офіційно назвали нового посла в Україні Фото: "Європейська правда"

"Матті Мааіскаса номіновано на посаду нового глава Представництва ЄС в Україні. Наразі він є заступником міністра у справах ЄС Міністерства закордонних справ Естонії", - інформує "Європейська правда" з посиланням на заяву на сайті Європейської служби зовнішніх дій. Об этом сообщает paralleli.in.ua со ссылкой на СМИ.

Маасікас в рамках планової ротації восени змінить французького дипломата Хюга Мінгареллі, який очолив Представництво ЄС у Києві у 2016 році.

Маасікас з 2011-го по 2016 рік очолював представництво Естонії в ЄС, потім повернувся до Таллінна на посаду заступника міністра з європейських питань.

У 2005 році його призначили послом у Росії, проте до Москви дипломат не потрапив через призначення генеральним секретарем у МЗС Естонії.

Напередодні стало відомо, що Матті Маасікас в минулому працював у помірковано націоналістичній партії і виступав за жорсткий підхід ЄС щодо Росії.

Зазначається, що "українська папка" не була пріоритетом для майбутнього посла ЄС – але принаймні розуміння наших проблем він має.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що естонський дипломат Матті Маасікас восени замінить Хюга Мінгареллі на посаді посла ЄС в Україні.

Читайте також: Заступником голови Служби зовнішньої розвідки став Валерій Євдокимов


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/u_yevropeyskomu_soyuzi_ofitsiyno_nazvaly_novogo_posla_v_ukraini_296371.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя