Михайло Бно-Айріян очолив Київську областьНовим головою Київської обласної державної адміністрації став Михайло бно-Айріян. Об этом сообщает polit.in.ua со ссылкой на СМИ.


Відповідний Указ про його призначення підписав президент Володимир Зеленський, про що він оголосив під час брифінгу в Борисполі.


Бно-Айріян народився в 1984 році в Баку, навчався у львівській школі і Київському університеті ім. Шевченка за спеціальністю "міжнародні економічні відносини", а також в російському МГИМО ( "міжнародний нафтогазовий бізнес").


Прцював у 2009–2011 роках у посольстві України в Росії, відповідав за питання двостороннього співробітництва у сфері паливно-енергетичного комплексу.


З грудня 2011 року — помічник Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка.


З січня 2013 року радник Віце-прем’єр міністра України Грищенка з гуманітарних питань.


З січня 2015 року — начальник управління європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості, де займається координацією роботи міністерства на міжнародному напрямі, питаннями євроінтеграції, в тому числі координацією зобов’язань в рамках Енергетичного співтовариства. Керував робочою групою з написання Закону України «Про ринок електричної енергії», який був прийнятий 13 квітня 2017 року.


З жовтня 2015 року — начальник департаменту стратегічного планування та європейської інтеграції та відповідає за співробітництво з міжнародними організаціями, стратегічне планування, координацію зобов’язань в рамках Енергетичного Співтовариства, координацію роботи міністерства на міжнародному напрямі та європейську інтеграцію.


У травні 2016 року публічно подає у відставку з посади начальника департаменту, аргументуючи відповідне рішення зменшенням простору та повноти прийняття рішень у зв’язку призначенням Ігора Насалика Міністром енергетики та вугільної промисловості України.


З жовтні 2016 року починає працювати в ДП НЕК «Укренерго» на посаді директора з комунікацій та міжнародного співробітництва. Зона відповідальності внутрішні та зовнішні комунікації, робота зі ЗМІ та громадськістю.


26 червня 2019 року Кабмін підтримав призначення бно-Айріяна на посаду голови Київської ОДА.


«Аргумент»

Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/mikhailo-bno-air-yan-ocholiv-ki-vsku-oblast”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя