У Львові покажуть інклюзивну виставу "Погляд"

Сьогодні, 4 жовтня, о 18.30 год у приміщенні Першого театру, в межах Міжнародного фестивалю особливих театрів ʺШЛЯХʺ, відбудеться показ професійної інклюзивної вистави ʺПоглядʺ. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛМР.

У Львові покажуть інклюзивну виставу "Погляд"


Інклюзивна вистава ʺПоглядʺ — це мистецький діалог між учасниками театральної студії ʺЖуравкаʺ, що працює у Львівській спеціальній школі-інтернат № 100, та професійними митцями зі Львова. Через гармонійне поєднання професійних мистецьких та терапевтичних соціальних цілей, театральна вистава стала місцем знайомства та розвитку всіх її учасників — великої команди акторів, музикантів, художників, танцівників. Об этом сообщает newsradio.in.ua со ссылкой на СМИ.


Проект також розкриває екологічну проблематику і стає місцем реалізації мистецьких інновацій (upcycling) для виготовлення сценографії та декорацій.


Ідея проекту ʺПоглядʺ зародилась під час інклюзивної лабораторії Unlimited, яку організувала ʺНепротоптана стежинаʺ у Львові в грудні 2018 року за підтримки Британської Ради в Україні. Під час лабораторії професійні танцівниці із інклюзивної танцювальної компанії із Великобританії Candoco працювали з групою, що охоплювала людей з інвалідністю та танцівників. Спостереження за успіхами і розвитком учасників з інвалідністю зору протягом трьох днів лабораторії слугувало поштовхом до розвитку ідеї інклюзивної вистави ʺПоглядʺ.


Проект ʺПоглядʺ став переможцем соціально культурних проектів Львова, та отримав підтримку від управління культури ЛМР, а також став одним із інклюзивних проектів, який отримав фінансування від Українського Культурного Фонду.


Команда проекту:


Ініціаторка та кураторка проекту — Анастасія Войтюк


Режисерка — Анна Єпатко


Хореографиня — Марія Бакало


Музична підготовка учасників — Анастасія Войтюк


Сценографія та костюми — Оля Стеблак


Візуальна частина — Богдана Давидюк


Анімація візуальної частини — Яна Бачинська


Педагог та керівниця колективу ʺЖуравкаʺ — Галина Партика


Виконавча менеджеркиня — Таня Покровська


Актори: Юля Романишин, Марія Сидорук, Василь Рак, Орися Кляйн, Толік Дорош, Анастасія Мороз, Ольга Шередько, Андрій Морочинський, Наталія Пєнкіна, Христина Кришталь


Нагадаємо, як писало Гал-інфо, на сцені Львівського театру ляльок виступить театр з Грузії.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_pokazhut_inklyuzyvnu_vystavu_poglyad_327648.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя