Прикарпатських освітян привітали з професійним святом

news-image: Прикарпатських освітян привітали з професійним святом
З нагоди відзначення Дня працівника освіти в обласній філармонії відбулися урочистості.

Привітати прикарпатських педагогів з професійним святом завітали перший заступник голови обласної ради Василь Гладій та заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Романюк. Про це пише прессслужба облради. Об этом сообщает newsmir.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Ми всі добре усвідомлюємо, що багатими є не ті країни, які мають великі природні багатства, як то газ чи нафта, а ті, де високо розвинені освіта, наука, де впроваджуються новітні технології. Тому переоцінити роль освіти, як і роль вчителя неможливо. В нас склалася добра співпраця представницької та виконавчої влади у вирішенні освітянських питань. У складі депутатського корпусу є багато ваших колег – освітян, які на пленарних засіданнях сесій та в депутатських комісіях відстоюють питання освіти і науки. Сьогодні з нагоди свята дякую вам за вашу щоденну працю. Пам’ятайте, що ви – головні особи українського суспільства”, – підкреслив у вітальному слові педагогам Василь Гладій.

За вагомі внески в педагогічну науку, розвиток освіти, упровадження нових передових технологій у навчання і виховання учнів та студентів, досягнення високих результатів у праці прикарпатських освітян відзначено обласною педагогічною премією імені Мирослава Стельмаха, нагрудним знаком “Василь Сухомлинський”, грамотами голова обласної ради та голови ОДА і грошовими преміями.

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/prykarpatskyh-osvityan-pryvitaly-z-profesiynym-svyatom.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя